POLIMĒRU-PULVERA KRĀSOJUMS

Pulvera pārklājumi ir smalki pulverizētas polimēru kompozīcija sausā, brīvi plūstošā, smalkā pulvera veidā, kas kūst un plūst paaugstinātā temperatūrā, tādejādi uz pamatnes, iegūst gludi pārklātu virsmu.

 

Galvenā atšķirība starp parasto šķidrās krāsošanas tehnoloģiju un polimēru pulverkrāsošanas tehnoloģiju ir tāda, ka pulverkrāsai nav nepieciešams šķīdinātājs un saistviela, kā arī pulverkrāsas agregāta stāvoklis ir ciets. Krāsošana tiek veikta, izmantojot lādētu pulvera daļiņu elektrostatisko izsmidzināšanu uz metāla virsmas, pēc tam notiek termiskā apstrāde cepeškrāsnī 180-220 ° C temperatūrā, kuras laikā pulverkrāsa kūst un veidojas cieta garoza (polimērs pārklājuma) formas.

 

Pulverkrāsojumu izmanto galvenokārt metāla krāsošanai, tāpēc tas ir lieliski piemērots rūpnieciskajām detaļām, medicīnas ierīcēm, arhitektūras pielietojumiem, automobiļu apdarei, automobiļu detaļām, velosipēdu detaļām, sadzīves tehnikai, velosipēdiem, motocikliem, mēbelēm, korpusiem, piekabēm, apgaismojumam u.c.

 

Ir tik daudz priekšrocību, izmantojot pulvera pārklājumus — ja vēlaties par to lasīt vairāk, spied šeit.

 

Mūsu uzņēmumam pieejama jauna polimerizācijas krāsns, kā arī viss nepieciešamais kvalitatīvai pulverveida krāsošanai:

  • īpaša vieta, kur darinājums tiek sagatavots krāsošanai;
  • kamera, kurā notiek krāsas izsmidzināšana uz metāla izstrādājuma;
  • rūpnieciskā krāsns, kurā notiek pulverveida pārklājuma kausēšana un polimerizācija.

Pārklāšanas process ar pulverveida polimēru krāsu ietver līdzekļa (pulverveida krāsas) uzklāšanu uz metāla izstrādājuma. Tādējādi iegūstams jauns un efektīgs izstrādājuma ārējais veidols. Turklāt krāsa ir neticami noturīga pret mehānisku iedarbību un dažādiem ārējās vides ietekmes faktoriem, tostarp pret skābiem un sārmainiem šķidrumiem. Šādi klients saņem ne tikai skaisti apstrādātu priekšmetu, bet arī iegūst iespēju šo priekšmetu neskartu lietot ilgāk.

 

Metāla krāsošana ar pulverveida polimēru krāsu tiek uzskatīta par vienu no progresīvākajām un kvalitatīvākajām pārklājuma metodēm. Taču, lai veiktu šo krāsošanas procesu, nepieciešams pilns attiecīgā aprīkojuma komplekts, kuru iegādāties visi uzņēmumi gluži nespēj. Tāpēc mēs piedāvājam savus pakalpojumus uzņēmumiem, kuri strādā ar metāla produkciju. Mūsu pārklājums kalpos ilgi un kvalitatīvi.

Ar polimēru krāsošanu plašās krāsu paletes dēļ jebkuram metāla izstrādājumam var piešķirt eleganci un vieglumu. Pieejami jebkādi krāsu toņi – no visgaišākajiem līdz vistumšākajiem. Turklāt pulverveida krāsu var izmantot, lai pārklātu gandrīz jebkādus metāla priekšmetus, ko izmanto sadzīvē.

Polimēru krāsojuma metāla darinājumi ir nepārspējami izturīgi un ilgi kalpo. Protams, šāda krāsošana nav lēta, taču mājas apstākļos savām rokām šāds rezultāts nav iegūstams.

 

Sazinieties ar mums un sazinieties ar kādu no mūsu pulverkrāsošanas speciālistiem!
Lai kāds būtu jūsu izaicinājums vai prasība, mēs noteikti atradīsim risinājumu! – Kontakti