Polimēru pārklājuma priekšrocības

Polimēru krāsošanai ir vairākas priekšrocības, kas nav citu veidu krāsām:

 1. Estētiskais izskats. Polimēru krāsojums ir atšķirīgs no visiem citiem krāsošanas veidiem. Līdzīgs efekts iegūstams ar emaljas pārklājumu, taču šāda pārklājuma kvalitāte ir būtiski sliktāka.
 2. Izmaksas efektivitāte un kvalitātes attiecība ir vissaugstākā, no visām krāsošanas metodēm
 3. Noturība pret mehāniskiem bojājumiem. Krāsa paliek uz metāla virsmas un nenolobās pat, ja virsma tiek būtiski deformēta.
 4. UV starojuma noturība. Pat, ja izstrādājums visu laiku atrodas tiešos saules staros, krāsa neizbalo.
 5. Mitruma noturība. Polimēru krāsojums derēs arī tādām virsmām, kuras pastāvīgi pakļautas mitruma iedarbībai, piemēram, automašīnas vai laivas apakšējā daļa.
 6. Ķīmisku šķīdinātāju noturība. Šādas krāsa slāni notīrīt ir diezgan grūti pat ilgstoši apstrādājot to ar šķīdinātājiem.
 7. Ilgmūžība. Stingri ievērojot krāsošanas tehnoloģiju, šāda krāsojuma garantētais kalpošanas laiks ir 50 gadi.
 8. Saderība – Maksimāla saķere ar metāla virsmu. Apstrādes laikā krāsnī, krāsa ne tikai pārklāj izstrādājumu, bet arī sasaistās ar to un kļūst par vienotu veselumu.
 9. Ātrums. Ievērojams pārklājumu sacietēšanas laika samazinājums ir saistīts ar lielo plēves veidošanās ātrumu no kausējumiem, kā arī tāpēc, ka viena slāņa pulvera pārklājuma žāvēšana tiek veikta vienu reizi, salīdzinot ar atkārtotu žāvēšanu daudzslāņu tradicionālo pārklājumu gadījumā. .
 10. Dekorativitāte. Plaša krāsu klāsta izmantošana, uzklājot pulverpolimēra pārklājumu, vairāk nekā 5000 krāsu, toņu un faktūru. Virsma iegūst īpašības, kas nav sasniedzamas, izmantojot tradicionālās tehnoloģijas, vai arī izmaksas ir vairākas reizes lielākas. Piemēram, varat izmantot zelta, sudraba un alumīnija metāla krāsas; fluorescējošas krāsas; “senlietu” sērija; virsma muarē, granīta, strukturētām virsmām u.c.. Tāpat ir iespēja papildus izmantot dažādas krāsas un toņus, kurus kontrolē spīduma pakāpe (glancēta, matēta un pusmatēta)
 11. Ekoloģiskā saderība. Pulverpolimēru tehnoloģijas pielietošana novērš vides problēmas – netiek izmantoti viegli uzliesmojoši un toksiski šķidrie šķīdinātāji.
 12. Vide – bez atkritumiem, pateicoties gandrīz pilnīgai pulvera atgriešanai, nenosēdušies uz krāsojamā izstrādājuma, pulverkrāsu var izmantot atkārtoti.
 13. Spēks un izturība. Paaugstināta ķīmiskā izturība un fizikālās un mehāniskās īpašības (triecienam 500 nm, liecei 1 mm) pulverveida polimēru pārklājumi, pateicoties plēves veidošanai ar lielu molekulmasu. Pateicoties tam, ka tieši uz krāsojamās virsmas tiek polimerizēts elastīgas plastmasas slānis ar ļoti augstu adhēziju, tiek izveidots triecienizturīgs pārklājums ar augstām korozijas un elektroizolācijas īpašībām, izturību pret sārmu šķīdumiem, skābēm un organiskajiem šķīdinātājiem, ar temperatūras diapazons no -60 līdz + 150 ° C. Pārklājuma biezums ir diapazonā no 30 līdz 250 μm.
 14. Strādājošā personāla darba apstākļi krasi uzlabojasMūsu uzņēmums veic polimēru pulverveida krāsošanu jebkādiem metāla izstrādājumiem: durvīm, skapjiem, plauktu sistēmām, seifiem, polimēru krāsojums automašīnu riepu diskiem un virsbūvei. Krāsojam jebkādas metāla konstrukcijas: kaltos izstrādājumus, vārtus, profilus, armatūru. Ātra un kvalitatīva pasūtījuma izpilde tiek garantēta!

 

 

 

Sazinieties ar mums un sazinieties ar kādu no mūsu pulverkrāsošanas speciālistiem!
Lai kāds būtu jūsu izaicinājums vai prasība, mēs noteikti atradīsim risinājumu! – Kontakti