Pulvera krāsojuma priekšrocības

Mūsu uzņēmums piedāvā metāla darinājumu krāsošanu ar polimēru pulverveida krāsu. Darbi tiek veikti ar kvalitatīvu aprīkojumu mūsu pašu cehos.
Metāla darinājumu pārklājumu var pasūtīt gan dažādas organizācijas, būvniecības kompānijas, ražošanas uzņēmumi, gan privātpersonas (piemēram, nokrāsot automašīnas diskus).

Mūsu uzņēmumam pieejama jauna polimerizācijas krāsns, kā arī viss nepieciešamais kvalitatīvai pulverveida krāsošanai:

 • īpaša vieta, kur darinājums tiek sagatavots krāsošanai;
 • kamera, kurā notiek krāsas izsmidzināšana uz metāla izstrādājuma;
 • rūpnieciskā krāsns, kurā notiek pulverveida pārklājuma kausēšana un polimerizācija.
 • Pārklāšanas process ar pulverveida polimēru krāsu ietver līdzekļa (pulverveida krāsas) uzklāšanu uz metāla izstrādājuma. Tādējādi iegūstams jauns un efektīgs izstrādājuma ārējais veidols. Turklāt krāsa ir neticami noturīga pret mehānisku iedarbību un dažādiem ārējās vides ietekmes faktoriem, tostarp pret skābiem un sārmainiem šķidrumiem. Šādi klients saņem ne tikai skaisti apstrādātu priekšmetu, bet arī iegūst iespēju šo priekšmetu neskartu lietot ilgāk.

  Metāla krāsošana ar pulverveida polimēru krāsu tiek uzskatīta par vienu no progresīvākajām un kvalitatīvākajām pārklājuma metodēm. Taču, lai veiktu šo krāsošanas procesu, nepieciešams pilns attiecīgā aprīkojuma komplekts, kuru iegādāties visi uzņēmumi gluži nespēj. Tāpēc mēs piedāvājam savus pakalpojumus uzņēmumiem, kuri strādā ar metāla produkciju. Mūsu pārklājums kalpos ilgi un kvalitatīvi.

  Ar polimēru krāsošanu plašās krāsu paletes dēļ jebkuram metāla izstrādājumam var piešķirt eleganci un vieglumu. Pieejami jebkādi krāsu toņi – no visgaišākajiem līdz vistumšākajiem. Turklāt pulverveida krāsu var izmantot, lai pārklātu gandrīz jebkādus metāla priekšmetus, ko izmanto sadzīvē.

  Polimēru krāsojuma metāla darinājumi ir nepārspējami izturīgi un ilgi kalpo. Protams, šāda krāsošana nav lēta, taču mājas apstākļos savām rokām šāds rezultāts nav iegūstams.

  pulverkrasosana